Čištění perských koberců Praha

Provádíme profesionální čištění perských koberců Praha a okolí. K čištění hedvábných koberců nebo ručně tkaných vlněných koberečků je nutný zvláštní postup a také šetrný čistící přípravek, který neodstraní lanolin, který je součástí vlněného vlákna. K čištění perského koberce je nutné používat prostředky k tomu určené. Nevhodný čistící přípravek může poškodit vlněné vlákno perského koberce nebo čalounění, přičenž dojde k nenávratnému poškození. Perský koberec nebo vlněné čalounění tak zplstnatí a ztratí výrazné barvy. Podobný výsledek bude mít použití čistících přípravků na syntetické materiály, které často obsahují zjasňovače barev nebo bělící přísady. Než začneme čistit perský koberec, vše Vám rádi vysvětlíme. Seznámíme Vás s čistícím postupem.

 

Provádíme odborné čištění perských koberců, sedaček a židlí v Praze.

Každý čištěný perský koberec vyniká svým vzorem a někdy i životním příběhem..

Čištění perských koberců PrahaPraha vyčištění perského koberce

 

Kvalitní vyčištění perského koberce se nám vrátí v pověstné dlouhověkosti koberců a koberečků u kterých bude zachována samočistící schopnost přírodního vlákna. Moderní profesionální stroje Kärcher mají účinné čistící turbíny. Z tohoto důvodu nehrozí promočení perského koberce až na osnovu a zabrání se tak sražení koberce a vzniku plísní. Čistá vlna a hedvábí jsou jemné přírodní materiály a tak se nikdy na mokré čištění perských koberců a hedvábných koberců nesmí použít rotační hlava, která jinak dobře řeší čištění velmi znečištěných nebo zátěžových koberců. Provádíme čištění perských koberců Praha a hedvábných koberců v Praze.

 

Perské koberce a čištění skvrn

Pokud se na vlněný koberec vylije víno nebo káva, je nutné co nejrychleji znečištění odsát savou tkaninou. Skvrnu na perském koberci nenecháme zaschnout a vždy k čištění použijeme prací prášek na vlnu, který je rozpuštěný ve vlažné vodě. Postupujeme od okrajů skvrny do středu perského koberce. Většinou se nám povede znečištění koberce nebo sedačky zcela odstranit. Na závěr můžeme místo lehce vytřít vlažnou vodou a vysušit bavlněnou utěrkou. Přesto doporučujeme tuto práci nechat na profesionály, kteří vyčištění perského koberce Praha a okolí provedou za Vás rychlou, kvalitní a ekologicky šetrnou čistící metodou.

 

Vyčištění skvrn z perského koberce Praha velvyslanectví

Poskytujeme kvalitní služby v čištění koberců Praha. Čistý perský koberec je vizitkou domácnosti. Čištění perských koberců Milev

 

Napište si o cenovou kalkulaci ve spodní části webu: kalkulace.

 

Fotogalerie čištění perských koberců Praha

Čistění perských koberců se musí provádět specielními přípravky, které neodstraní lanolin a neodmastí tak přírodní vlákno. Pro další informace zavolejte na mobil 603 271 028 nebo zadejte do vyhledávače čištění perských koberců Praha - Milev